Productnummer:10037446EAN:4007698492656
Kerstdecoratie mok van porselein rood, wit 2-voudig, (B/H/D) 8x10x8cm
| BK / BK: | 12 / 36 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Onze kerstdecoratiemok van hoogwaardig porselein combineert feestelijk design met duurzame kwaliteit. Deze mok is ideaal voor detailhandelaren in de seizoensverkoop en biedt een uitstekende presentatiemogelijkheid en een grotere aantrekkingskracht op klanten. De duurzaamheid garandeert een winstgevende investering voor uw bedrijf. Perfect voor decoratie en cateringevenementen.
| Akzentfarbe: | Rot |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Porzellan |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Rot |
| Hauptmaterial: | Porzellan |
| Kleur: | Red |
| Materiaal: | Porselein |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 8 cm |
| Breedte: | 8 cm |
| Hoogte: | 10.5 cm |
| Gewicht BK: | 3.73 kg |
| Gewicht BK: | 7.78 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W513 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









