Productnummer:10039915EAN:4007698583033
Kerstboomstandaard van natuurlijk mangohout (B/H/D) 19x30x6cm
| BK / BK: | 2 / 8 |
|---|---|
| VE: | 8 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Elegante kerstboomdisplay van hoogwaardig mangohout, ideaal voor aantrekkelijke decoratieoplossingen in de detailhandel en commerciële ruimtes. Robuust materiaal biedt duurzaamheid, terwijl het natuurlijke ontwerp veelzijdig is en winstgevende presentaties ondersteunt. Ideale keuze voor ontwerpers en inkopers.
| Akzentmaterial: | Mangoholz |
|---|---|
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptmaterial: | Mangoholz |
| Kleur: | Natuur |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 2 |
| BK hoeveelheid: | 8 |
| Verpakkingseenheden: | 8 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 5.5 cm |
| Breedte: | 19 cm |
| Hoogte: | 30 cm |
| Gewicht BK: | 0.9 kg |
| Gewicht BK: | 3.59 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W908 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









