Productnummer:10040549EAN:4007698608484
Kerstboomstandaard met afwerking van imitatiebont gemaakt van hout, polyester groen (B/H/D) 17x31x5cm
| BK / BK: | 6 / 36 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De kerstboomdisplay van hoogwaardig hout en polyester afwerking biedt een duurzame decoratieoplossing voor retailers en ontwerpers. Het elegante ontwerp biedt veelzijdigheid voor gebruik in etalages of seizoensarrangementen, terwijl aantrekkelijke marges het commerciële succes vergroten."
| Akzentfarbe: | Grün |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Holz |
| Hauptfarbe: | Grün |
| Hauptmaterial: | Holz |
| Kleur: | Groen |
| Materiaal: | Hout |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 5 cm |
| Breedte: | 17 cm |
| Hoogte: | 31 cm |
| Gewicht BK: | 1.22 kg |
| Gewicht BK: | 7.34 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W016 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









