Productnummer:10039815EAN:4007698581404
Kerstbal ster kerstboom decoratie van glas, 2-voudig, rood/wit/groen Ø10cm
| BK / BK: | 8 / 48 |
|---|---|
| VE: | 16 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Hoogwaardige glazen kerstballen met een elegant ontwerp in rood, wit en groen die indruk zullen maken op detailhandelaren of gespecialiseerde designwinkels. Duurzaam materiaal zorgt voor een gemakkelijke presentatie en aantrekkelijke marges. Ideaal voor stijlvolle seizoensdecoraties in professionele omgevingen.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Glas |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 8 |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 16 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 10 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Hoogte: | 10 cm |
| Diameter: | 10 cm |
| Gewicht BK: | 0.38 kg |
| Gewicht BK: | 2.26 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W212, W493, W522 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.












