Productnummer:10039189EAN:4007698545079
Keramische vaas beige, zwart 2-voudig, (B/H/D) 9x16x9cm alleen voor droogbloemen
| BK / BK: | 6 / 24 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Deze vaas van beige en zwart keramiek, ideaal voor droogbloemen, combineert duurzaamheid met tijdloos design. Perfect voor retailers en interieurontwerpers die op zoek zijn naar decoratieve elementen van hoge kwaliteit. De compacte afmetingen (9x16x9 cm) bieden veelzijdige toepassingsmogelijkheden, verbeteren de esthetische sfeer en verbeteren de verkooppresentatie.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Beige |
| Materiaal: | Keramiek |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 8.8 cm |
| Breedte: | 8.8 cm |
| Hoogte: | 16 cm |
| Gewicht BK: | 3.23 kg |
| Gewicht BK: | 12.94 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | O059 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.












