Productnummer:10041526EAN:4007698623586
Keramische spaarpot koe zwart, wit (B/H/D) 11x16x12cm
| BK / BK: | 1 / 24 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De "Cow" spaarpot van hoogwaardig keramiek biedt retailers een aantrekkelijke marge en presentatievariant. De duurzame afwerking is ideaal voor gebruik in de detailhandel en designsector en trekt klanten aan met zijn charmante ontwerp. De perfecte keuze voor inspirerende ruimteconcepten.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Materiaal: | Keramiek |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 12.5 cm |
| Breedte: | 11 cm |
| Hoogte: | 16 cm |
| Gewicht BK: | 0.62 kg |
| Gewicht BK: | 14.88 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | N068 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









