Productnummer:10034215EAN:4007698417239
Keramische kerstman rood (B/H/D) 8x12x8cm
| BK / BK: | 6 / 36 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De handgemaakte keramische kerstman in klassiek rood is een duurzame display-optie voor winkeliers en interieurontwerpers. Hij is ideaal voor seizoensdisplays en combineert een aantrekkelijk ontwerp met hoogwaardig vakmanschap om de verkoop te helpen verhogen door middel van aantrekkelijke etalages.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Red |
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 12 cm |
| Breedte: | 8 cm |
| Hoogte: | 8 cm |
| Gewicht BK: | 1.17 kg |
| Gewicht BK: | 7 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W443 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











