Productnummer:10033458EAN:4007698395902
Keramische kerstboom groen, goud (B/H/D) 10x27x10cm
| BK / BK: | 1 / 16 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De keramische kerstboom in groen met gouden accenten is ideaal voor veeleisende detailhandelaren en interieurontwerpers. De hoogwaardige afwerking garandeert duurzaamheid, terwijl het elegante ontwerp veelzijdige decoratiemogelijkheden biedt in winkelruimtes en commerciële omgevingen, waardoor uw marges worden geoptimaliseerd.
| Akzentfarbe: | Grün |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Grün |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Kleur: | Groen |
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 16 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 9.8 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Hoogte: | 27.8 cm |
| Gewicht BK: | 0.5 kg |
| Gewicht BK: | 8 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W955 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









