Productnummer:10030111EAN:4007698310905
Keramische engel wit, zwart (B/H/D) 18x38x8cm
| BK / BK: | 1 / 6 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Indrukwekkend design ontmoet duurzaam keramiek: de witte engel met gouden accenten is ideaal voor B2B-retail. Zet stijlvolle accenten in de etalage en profiteer van veelzijdige toepassingsmogelijkheden en aantrekkelijke marges. Perfect voor geraffineerde interieurontwerpen.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 8 cm |
| Breedte: | 18.5 cm |
| Hoogte: | 38 cm |
| Gewicht BK: | 1 kg |
| Gewicht BK: | 6 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W950 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









