Productnummer:10039529EAN:4007698558178
Kat met bril van wit keramiek (B/H/D) 8x11x6cm
| BK / BK: | 8 / 72 |
|---|---|
| VE: | 8 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Deze stijlvolle, witte keramische kat met bril is een duurzame blikvanger voor etalages en verkoopruimtes. Het combineert een origineel ontwerp met eersteklas vakmanschap, trekt klanten aan en verhoogt de verkoopcijfers. Een veelzijdige blikvanger voor winkeleigenaars en interieurontwerpers.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Keramiek |
| BK hoeveelheid: | 8 |
| BK hoeveelheid: | 72 |
| Verpakkingseenheden: | 8 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 6.2 cm |
| Breedte: | 8.2 cm |
| Hoogte: | 11.3 cm |
| Gewicht BK: | 0.97 kg |
| Gewicht BK: | 8.71 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | N007 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











