Productnummer:10036692EAN:4007698471729
Kaarsenhouder van glas, transparant metaal, zwart (B/H/D) 10x13x10cm
| BK / BK: | 6 / 24 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Ontdek de elegante kaarsenhouder van glas en metaal (10x13x10cm) voor veelzijdige, stijlvolle winkeldisplays. Hoogwaardige materialen garanderen duurzaamheid, terwijl het heldere ontwerp interieurontwerpers inspireert en commerciële kopers overtuigt met aantrekkelijke marges. Ideaal voor detailhandel en professionele decoratie.
| Akzentfarbe: | Transparent |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Glas |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Transparent |
| Hauptmaterial: | Glas |
| Kleur: | Transparant |
| Materiaal: | Glas |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 10 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Hoogte: | 13 cm |
| Gewicht BK: | 2.53 kg |
| Gewicht BK: | 10.13 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W503 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









