Productnummer:10036125EAN:4007698459178
Kaarsenbel van was 3-voudig, (B/H/D) 6x6x6cm
| BK / BK: | 12 / 24 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De "Wax Bubble Candle" combineert een stijlvol ontwerp met was van hoge kwaliteit, ideaal voor verfijnde winkelinterieurs. De duurzame vorm en veelzijdige esthetiek bieden het winkelend publiek een winstgevende, decoratieve oplossing voor elke professionele omgeving.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Was |
| Seizoen: | Kerstmis, Lente |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 6 cm |
| Breedte: | 6 cm |
| Hoogte: | 5.5 cm |
| Gewicht BK: | 1.7 kg |
| Gewicht BK: | 6.82 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | A022/W932 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.














