Productnummer:10029021EAN:4007698285968
Kaars 6,8x12x6,8cm wax taupe
| BK / BK: | 12 / 12 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Verfraai je winkel- of interieurprojecten met deze duurzame taupe waxinekaars (6,8x12x6,8 cm). Het elegante ontwerp zorgt voor veelzijdigheid, terwijl de hoogwaardige materialen een lange levensduur beloven - ideaal voor winkeldisplays of professionele ruimtes die op zoek zijn naar ingetogen verfijning. Maximaliseer je marges met zijn aantrekkingskracht voor alle seizoenen.
| Akzentfarbe: | Lila |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Wachs |
| Hauptfarbe: | Lila |
| Hauptmaterial: | Wachs |
| Kleur: | Paars |
| Materiaal: | Was |
| Seizoen: | Kerstmis, Lente |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 7 cm |
| Breedte: | 7 cm |
| Hoogte: | 12 cm |
| Gewicht BK: | 5.15 kg |
| Gewicht BK: | 5.15 kg |
| Verzend pallet: | 780 |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W358, W568 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









