Productnummer:10033474EAN:4007698396596
Jute vloerkleed zwart, bruin (B/H) 80x50cm
| BK / BK: | 1 / 10 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Het jute vloerkleed in zwart en bruin voegt een elegante touch toe aan elke winkelruimte of hotel. Duurzaam en stijlvol, biedt het retailers aantrekkelijke marges en ontwerpers een veelzijdige decoratieve oplossing. Ideaal voor een verfijnde, duurzame sfeer. Afmetingen: 80x50cm.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: | Natuurlijk materiaal |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 10 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 0.3 cm |
| Breedte: | 80 cm |
| Hoogte: | 50 cm |
| Gewicht BK: | 0.72 kg |
| Gewicht BK: | 7.15 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | A028 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.













