Productnummer:10045760EAN:4007698742317
Jumbo mok van porselein, bloemen, 2-voudig, geel/roze (B/H/D) 14x8x11cm 480ml
| BK / BK: | 6 / 24 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Pre-Order
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Voeg frisheid en elegantie toe aan je assortiment met deze jumbo mokken van duurzaam porselein met bloemmotieven in geel/roze. Ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers, met een aantrekkelijke marge en een aantrekkelijke presentatie dankzij de veelzijdigheid en hoogwaardige afwerking.
| Akzentfarbe: | Gelb |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Porzellan |
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptfarbe: | Gelb |
| Hauptmaterial: | Porzellan |
| Kleur: | Geel |
| Materiaal: | Porselein |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 11 cm |
| Breedte: | 14 cm |
| Hoogte: | 8 cm |
| Vullende hoeveelheid: | 480 |
| Gewicht BK: | 2.15 kg |
| Gewicht BK: | 8.59 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | ZZZ45760 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









