Productnummer:10040362EAN:4007698596453
Jumbo mok kerstmotief van porselein kleurrijk 2-voudig, (B/H/D) 13x13x9cm 520ml
| BK / BK: | 6 / 24 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De jumbo mok met feestelijk kerstmotief van hoogwaardig porselein is een duurzame optie voor retailers. Met een inhoud van 520 ml is hij ideaal voor het presenteren van seizoenscollecties, het vergroten van de aantrekkingskracht van de verkoopvloer en het maximaliseren van de winstmarges dankzij het stijlvolle, robuuste ontwerp.
| Akzentmaterial: | Porzellan |
|---|---|
| Hauptmaterial: | Porzellan |
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Porselein |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 9 cm |
| Breedte: | 13 cm |
| Hoogte: | 13 cm |
| Gewicht BK: | 2.62 kg |
| Gewicht BK: | 10.49 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W482, W511 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









