Productnummer:10032236EAN:4007698363307
Houten vuurtoren blauw (B/H/D) 14x26x10cm
| BK / BK: | 1 / 24 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De blauwe houten vuurtoren (14x26x10 cm) is ideaal voor stijlvolle winkelpresentaties en interieurprojecten. Hij is hoogwaardig afgewerkt en biedt duurzaamheid en een toegevoegde esthetische waarde die commerciële ruimtes verlevendigt en indruk maakt met veelzijdige decoratie. Perfect voor commerciële concepten en winkelruimtes.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Blauw |
| Materiaal: | Hout |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 10 cm |
| Breedte: | 14 cm |
| Hoogte: | 26 cm |
| Gewicht BK: | 0.47 kg |
| Gewicht BK: | 11.23 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | A011 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










