Productnummer:10027298EAN:8592453415453
Houten ster bruin (B/H/D) 30x30x3cm
| BK / BK: | 3 / 12 |
|---|---|
| VE: | 3 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De bruine houten ster (30x30x3cm) is ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers die houden van duurzame elegantie. De ster is handgemaakt van hout van hoge kwaliteit en biedt veelzijdigheid voor etalages of stijlvolle interieurontwerpen. Een commercieel voordeel dankzij de robuustheid en het aantrekkelijke ontwerp.
| Akzentfarbe: | Braun |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Holz |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Braun |
| Hauptmaterial: | Holz |
| Kleur: | Bruin |
| Materiaal: | Hout |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 3 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 3 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 3 cm |
| Breedte: | 30 cm |
| Hoogte: | 30 cm |
| Gewicht BK: | 8.58 kg |
| Gewicht BK: | 17.16 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W920 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









