Productnummer:10043855EAN:4007698684655
Houten kersthanger ski's met band, 2-voudig, naturel/bruin (B/H/D) 12x29x4cm
| BK / BK: | 12 / 36 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 31/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De "Ski's met strik" kersthanger, gemaakt van naturelkleurig hout, is ideaal voor etalages en scoort hoog bij het commerciële winkelpubliek dankzij het duurzame materiaal en het tijdloze ontwerp. Maximaliseert uw omzet door eenvoudige presentatie en veelzijdig gebruik in winkels.
| Akzentmaterial: | Holz |
|---|---|
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptmaterial: | Holz |
| Kleur: | Natuur |
| Materiaal: | Hout |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 4 cm |
| Breedte: | 12 cm |
| Hoogte: | 29 cm |
| Gewicht BK: | 0.66 kg |
| Gewicht BK: | 1.98 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W229 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









