Productnummer:10036308EAN:4007698461485
Houten huisje grijs (B/H/D) 14x31x12cm
| BK / BK: | 4 / 16 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Ontdek het grijze houten lichthuis, 14x31x12cm - ideaal voor winkeliers en ontwerpers die op zoek zijn naar duurzame decoratie van hoge kwaliteit. Het creëert een warme sfeer in elke ruimte en biedt aantrekkelijke marges dankzij de veelzijdige presentatie in een commerciële omgeving.
| Akzentfarbe: | Grau |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Holz |
| Hauptfarbe: | Grau |
| Hauptmaterial: | Holz |
| Kleur: | Grijs |
| Materiaal: | Hout |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 16 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 12 cm |
| Breedte: | 13.5 cm |
| Hoogte: | 31 cm |
| Gewicht BK: | 2.48 kg |
| Gewicht BK: | 9.9 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W242 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









