Productnummer:10043974EAN:4007698687991
Hoogland koe figuur met LED kerstdecoratie gemaakt van poly, 2-voudig, bruin (B/H/D) 22x11x22cm Werking op batterijen 2xLR44 niet inbegrepen
| BK / BK: | 2 / 12 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 36/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De LED Highland vee kerstdecoratie van poly voegt een feestelijk accent toe aan elke display. Deze robuuste en duurzame kerstdecoratie is ideaal voor detailhandelaars en interieurontwerpers die op zoek zijn naar kwaliteit en een aantrekkelijk ontwerp om hun aanbod tijdens de kerstperiode een commercieel tintje te geven.
| Akzentfarbe: | Braun |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Poly |
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptfarbe: | Braun |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Bruin |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis, Lente |
| BK hoeveelheid: | 2 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 22 cm |
| Breedte: | 22 cm |
| Hoogte: | 11 cm |
| Gewicht BK: | 1.1 kg |
| Gewicht BK: | 6.6 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W072 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











