Productnummer:10039690EAN:4007698566272
Honingraat kerstboom van papier/karton wit (B/H/D) 20x38x20cm
| BK / BK: | 4 / 36 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De witte honingraatkerstboom van papier/karton biedt winkelend publiek een stijlvolle, ruimtebesparende decoratieoplossing. Ideaal voor detailhandelaren en interieurontwerpers, met een eenvoudige presentatie en hoogwaardige afwerking, waardoor veelzijdigheid en een hoog rendement op investering gegarandeerd zijn. Afmetingen: 20x38x20cm.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Materiaal: | Papier/karton |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 20 cm |
| Breedte: | 20 cm |
| Hoogte: | 37.5 cm |
| Gewicht BK: | 0.87 kg |
| Gewicht BK: | 7.85 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W407, W451 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.












