Productnummer:10039687EAN:4007698566074
Honingraat kerstboom van papier/karton wit (B/H/D) 15x30x15cm
| BK / BK: | 4 / 36 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De witte honingraatkerstboom van robuust papier biedt interieurontwerpers en winkeliers veelzijdige decoratiemogelijkheden met een elegant ontwerp. De lichtgewicht presentatie bevordert de verkoop in de winkel, terwijl de hoogwaardige afwerking zorgt voor duurzaamheid. Ideaal voor feestelijke etalages of tentoonstellingen.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Materiaal: | Papier/karton |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 15 cm |
| Breedte: | 15 cm |
| Hoogte: | 30 cm |
| Gewicht BK: | 0.56 kg |
| Gewicht BK: | 5.08 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W407, W450 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.













