Productnummer:10040416EAN:4007698598877
Hert van mangohout (B/H/D) 15x21x2cm
| BK / BK: | 6 / 48 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Dit decoratieve hert is gemaakt van duurzaam mangohout en biedt detailhandelaren en ontwerpers een stijlvolle aanvulling op displays en interieurs. Dankzij het compacte formaat en de uitzonderlijke afwerking is hij gemakkelijk op te stellen in winkels en professionele omgevingen, terwijl zijn veelzijdigheid de verkoop verhoogt.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 2.5 cm |
| Breedte: | 15 cm |
| Hoogte: | 21 cm |
| Gewicht BK: | 1.05 kg |
| Gewicht BK: | 8.4 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W119 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











