Productnummer:10044679EAN:4007698710699
Hert van keramiek, wit (B/H/D) 14x19x8cm
| BK / BK: | 4 / 24 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Slank wit keramisch hert met een glanzende afwerking. Dit hert is perfect voor woonwinkels en trekt modern winkelend publiek aan dat op zoek is naar minimalistische elegantie. Dit duurzame en veelzijdige stuk verfraait schappen en verhoogt de verkoopmogelijkheden in elke winkelomgeving.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 8 cm |
| Breedte: | 14 cm |
| Hoogte: | 19 cm |
| Gewicht BK: | 1.76 kg |
| Gewicht BK: | 10.56 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W389, W470 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.












