Productnummer:10038721EAN:4007698531591
Hanger paaseieren set van 12, gemaakt van kunststof, kleurrijk 3-voudig, (B/H/D) 3x4x3cm
| BK / BK: | 12 / 96 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Uitverkocht voor het huidige seizoen.
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Creëer lenteachtige verkoopruimtes met onze paaseierenhangerset van duurzaam plastic. Ideaal voor winkeliers voor eenvoudige decoratie. Aantrekkelijke kleurvariaties bieden veelzijdige combinatiemogelijkheden om de aandacht van de klant te trekken en de verkoop te maximaliseren. Afmetingen: 3x4x3 cm.
| Kleur: | Kleurrijk |
|---|---|
| Materiaal: | Plastic |
| Seizoen: | Pasen |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 96 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 3 cm |
| Breedte: | 3 cm |
| Hoogte: | 4 cm |
| Gewicht BK: | 0.26 kg |
| Gewicht BK: | 2.11 kg |
| Set: | Ja |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | O050 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











