Productnummer:10035860EAN:4007698453749
Hanger hart met metalen hart decor, belettering, gemaakt van mangohout 3-voudig, (B/H/D) 10x10x2cm
| BK / BK: | 12 / 120 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Dit decoratieve hangende hart van mangohout met een elegant metalen accent biedt retailers en ontwerpers een breed scala aan toepassingen. Het is duurzaam gemaakt, voegt sfeer toe aan elke kamer en bevordert de verkoop door een aantrekkelijke presentatie. Ideaal voor effectieve etalages of creatief interieurontwerp.
| Kleur: | Natuur |
|---|---|
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 120 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 2 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Hoogte: | 10 cm |
| Gewicht BK: | 1.19 kg |
| Gewicht BK: | 11.88 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | H023 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











