Productnummer:10033543EAN:4018156257496
Hangende suikerspar met plastic glitter groen (H) 121cm
| BK / BK: | 12 / 72 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Voor winkeliers en ontwerpers biedt de 121 cm hoge "Hangende suikerspar met glitter" van duurzaam kunststof een veelzijdige decoroplossing. Het creëert stijlvolle accenten in etalages en verkoopruimtes, terwijl de eenvoudige bediening zorgt voor een tijdbesparende presentatie.
| Akzentfarbe: | Grün |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Kunststoff |
| Hauptfarbe: | Grün |
| Hauptmaterial: | Kunststoff |
| Kleur: | Groen |
| Materiaal: | Plastic |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 72 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 4 cm |
| Breedte: | 5 cm |
| Hoogte: | 121 cm |
| Gewicht BK: | 1.45 kg |
| Gewicht BK: | 8.71 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W030, W245 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










