Productnummer:10047715EAN:4007698280796
Hangende beer kerstdecoratie van pluche bruin 2 assorti (B/H/D) 10x15x8cm
| BK / BK: | 12 / 144 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 31/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Betover je verkoopomgeving met de elegante beer kerstdecoratie gemaakt van duurzaam pluche. Ideaal formaat voor creatieve etalages, veelzijdig en van duurzame kwaliteit. Perfect voor detailhandelaars en ontwerpers om seizoensgebonden accenten op een winstgevende manier te integreren in uw productassortiment.
| Akzentfarbe: | Braun |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Plüsch |
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptfarbe: | Braun |
| Hauptmaterial: | Plüsch |
| Kleur: | Bruin |
| Materiaal: | Pluche |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 144 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 8 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Hoogte: | 15 cm |
| Gewicht BK: | 0.79 kg |
| Gewicht BK: | 9.5 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









