Productnummer:10045796EAN:4007698743369
Glazen theelichtjes met geurkaars, set van 4, kleurrijk (B/H/D) 5x3x5cm
| BK / BK: | 1 / 12 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Theelichtjes in glas verfraaien elk interieur en verlengen de verblijfstijd van je klanten. Het hoogwaardige glazen materiaal garandeert duurzaamheid en eenvoudige presentatie. De set is ideaal voor detailhandel en commerciële decoratie en biedt een winstgevende variatie in kleur en geur.
| Kleur: | Kleurrijk |
|---|---|
| Materiaal: | Glas |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 5 cm |
| Breedte: | 5 cm |
| Hoogte: | 3 cm |
| Gewicht BK: | 0.42 kg |
| Gewicht BK: | 5.09 kg |
| Set: | Ja |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | ZZZ45796 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










