Productnummer:10045630EAN:4007698738709
Glazen lantaarns, bloemen, paars (B/H/D) 9x10x9cm
| BK / BK: | 6 / 36 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Schitterende lantaarn van duurzaam glas met een kleurrijk bloemendesign, ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers. Verhoogt uw aantrekkelijkheid in de verkoopruimte en zorgt voor een aantrekkelijke decoratie. Breed inzetbaar dankzij de robuuste afwerking en het tijdloze ontwerp. Afmeting: 9x10x9 cm.
| Akzentfarbe: | Lila |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Glas |
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptfarbe: | Lila |
| Hauptmaterial: | Glas |
| Kleur: | Paars |
| Materiaal: | Glas |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 9 cm |
| Breedte: | 9 cm |
| Hoogte: | 10 cm |
| Gewicht BK: | 3.96 kg |
| Gewicht BK: | 11.88 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | ZZZ45630 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










