Productnummer:10038318EAN:4007698519964
Glazen kersthanger barbecue, blauw (B/H/D) 9x11x5cm
| BK / BK: | 12 / 48 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De blauwe "Grill made of glass" kersthanger maakt indruk met zijn hoogwaardige afwerking. Ideaal voor detailhandelaren en decoratie-experts die houden van unieke, duurzame ontwerpen. Deze decoratieve highlight verhoogt het winkelplezier en geeft een speciaal tintje aan elke verkoopruimte.
| Akzentfarbe: | Blau |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Glas |
| Hauptfarbe: | Blau |
| Hauptmaterial: | Glas |
| Kleur: | Blauw |
| Materiaal: | Glas |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 5.2 cm |
| Breedte: | 9.2 cm |
| Hoogte: | 10.8 cm |
| Gewicht BK: | 0.92 kg |
| Gewicht BK: | 3.7 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W333 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









