Productnummer:10036723EAN:4007698472689
Glazen kerstbal, driedubbel, champagne/wit/koper Ø8cm
| BK / BK: | 12 / 48 |
|---|---|
| VE: | 24 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Deze glazen kerstballen in champagne, wit en koper bieden retailers en ontwerpers tijdloze stijl en duurzame kwaliteit. Ze zijn ideaal voor aantrekkelijke etalages en veelzijdige designtoepassingen in de detailhandel en zorgen voor overtuigende presentaties en aantrekkelijke marges.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Champagne |
| Materiaal: | Glas |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 24 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 8 cm |
| Breedte: | 8 cm |
| Hoogte: | 8 cm |
| Diameter: | 8 cm |
| Gewicht BK: | 0.4 kg |
| Gewicht BK: | 1.58 kg |
| Set: | Ja |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W337 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.












