Productnummer:10028065EAN:4007698073473
Glazen kerstbal, 4-voudig, wit/zilver Ø8cm
| BK / BK: | 12 / 48 |
|---|---|
| VE: | 24 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Optimaliseer je seizoensassortiment met onze wit/zilveren glazen kerstballen. Ze zijn ideaal voor elegante etalages of exclusieve evenementen en maken indruk door hun hoogwaardige afwerking en veelzijdigheid. Verhoog de aantrekkelijkheid van je decoratieve assortiment met duurzame, stijlvolle accenten.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Glas |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 24 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 8 cm |
| Breedte: | 8 cm |
| Hoogte: | 8 cm |
| Diameter: | 8 cm |
| Gewicht BK: | 0.34 kg |
| Gewicht BK: | 1.34 kg |
| Set: | Ja |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W043, W378, W414 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.
















