Productnummer:10022417EAN:4007698021672
Glazen kerstbal, 4-voudig, groen/goud Ø8cm
| BK / BK: | 12 / 48 |
|---|---|
| VE: | 24 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 31/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Elegante glazen kerstballen, groen-goud, Ø8 cm, ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers. Hoogwaardig materiaal en nauwkeurige afwerking garanderen een lange levensduur. Klaar voor aantrekkelijke etalages en veelzijdig gebruik in professionele omgevingen, verhogen ze de aantrekkelijkheid en de verkoop.
| Kleur: | Groen |
|---|---|
| Materiaal: | Glas |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 24 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 8 cm |
| Breedte: | 8 cm |
| Hoogte: | 8 cm |
| Gewicht BK: | 0.5 kg |
| Gewicht BK: | 2.3 kg |
| Verzend pallet: | 1440 |
| Set: | Ja |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W377, W522 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.
















