Productnummer:10042842EAN:4007698658281
Giraffekopvaas van keramiek, beige/bruin (B/H/D) 11x30x18cm
| BK / BK: | 1 / 6 |
|---|---|
| VE: | 1 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De vaas "Giraffekop" van hoogwaardig keramiek combineert een origineel ontwerp met duurzame kwaliteit. Hij is ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers en biedt decoratieve veelzijdigheid en aantrekkelijke marges in commerciële omgevingen. Zet de toon in je winkel of kantoor.
| Kleur: | Bruin |
|---|---|
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| Verpakkingseenheden: | 1 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 18 cm |
| Breedte: | 11 cm |
| Hoogte: | 30 cm |
| Gewicht BK: | 1.31 kg |
| Gewicht BK: | 7.88 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | N000 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.













