Productnummer:10042670EAN:4007698653408
Figuur vrouw met koptelefoon van poly rood/grijs (B/H/D) 11x24x11cm
| BK / BK: | 1 / 12 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Ontdek de "Vrouw met hoofdtelefoon" sculptuur van poly in rood/grijs. Perfect voor showroomdecoratie en winkelaccenten, het maakt indruk met zijn elegante afwerking en duurzame kwaliteit - ideaal om uw marges te vergroten met tijdloos design.
| Akzentfarbe: | Rot |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Poly |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Rot |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Red |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 11 cm |
| Breedte: | 11 cm |
| Hoogte: | 24 cm |
| Gewicht BK: | 0.72 kg |
| Gewicht BK: | 8.58 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | N010 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









