Productnummer:10042666EAN:4007698653309
Figuur jongen met kauwgombel gemaakt van poly zwart/wit/goud (B/H/D) 9x26x13cm
| BK / BK: | 1 / 12 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De "Jongen met kauwgombubbel" is gemaakt van polyethyleen en combineert stijl en duurzaamheid. Ideaal voor detailhandelaren en interieurontwerpers, het verbetert de verkoop en de bedrijfsruimte. Met zijn moderne ontwerp trekt het de aandacht en ondersteunt het een aantrekkelijke presentatie. Afmetingen: 9x26x13cm.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 13 cm |
| Breedte: | 9 cm |
| Hoogte: | 26 cm |
| Gewicht BK: | 0.44 kg |
| Gewicht BK: | 5.28 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | N033 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









