Productnummer:10043713EAN:4007698680220
Figuur Hoogland koe met muts van poly, 2-voudig, bruin (B/H/D) 6x9x5cm
| BK / BK: | 8 / 48 |
|---|---|
| VE: | 8 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 22/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De Highland koeienfiguren van robuust poly zijn ideale blikvangers voor retailers en ontwerpers. Door hun compacte formaat en charmante ontwerp kunnen ze worden gebruikt in een verscheidenheid aan retail- en decoratieve toepassingen, terwijl duurzame materialen zorgen voor een aantrekkelijke marge.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Bruin |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis, Lente |
| BK hoeveelheid: | 8 |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 8 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 5 cm |
| Breedte: | 6 cm |
| Hoogte: | 9 cm |
| Gewicht BK: | 0.58 kg |
| Gewicht BK: | 1.73 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W073 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.












