Productnummer:10044247EAN:4007698695606
Figuur beer notenkraker gemaakt van poly, 2-voudig, kleurrijk (B/H/D) 6x24x6cm
| BK / BK: | 2 / 16 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De kleurrijke notenkraker van duurzaam poly is ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers. Hij maakt indruk door zijn hoogwaardige afwerking en veelzijdige gebruik in decoratie en etalageontwerp, waardoor een aantrekkelijk rendement op investering mogelijk is door een stijlvolle presentatie. Afmetingen: 6x24x6cm.
| Akzentmaterial: | Poly |
|---|---|
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 2 |
| BK hoeveelheid: | 16 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 6 cm |
| Breedte: | 6 cm |
| Hoogte: | 24 cm |
| Gewicht BK: | 0.66 kg |
| Gewicht BK: | 5.28 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W056 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










