Productnummer:10033481EAN:4007698396794
Eland van hout, textiel wit, bruin 2-voudig, (B/H/D) 9x20x4cm
| BK / BK: | 12 / 144 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Decoratieve houten figuren, vakkundig gemaakt van duurzaam hout en zacht textiel. Ze zijn ideaal voor de detailhandel en bieden trendy presentatiemogelijkheden. De tijdloze esthetiek spreekt interieurontwerpers aan, terwijl commerciële kopers profiteren van de robuuste kwaliteit en aantrekkelijke marge. Perfect voor seizoensdecoraties.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Holz |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Holz |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Hout |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 144 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 4 cm |
| Breedte: | 9 cm |
| Hoogte: | 20 cm |
| Gewicht BK: | 1.208333333 kg |
| Gewicht BK: | 14.5 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W042 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









