Productnummer:10042447EAN:4007698646769
Eend met boeket bloemen van poly roze/roze, mintgroen 2-voudig, (B/H/D) 9x29x12cm
| BK / BK: | 2 / 12 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Elegante eend van duurzaam polyresin in roze/roze of mintgroen. Ideaal voor stijlvolle etalagedecoraties en verkoopruimtes. Bestand tegen dagelijkse slijtage en trekt de aandacht van de klant, waardoor uw verkoopcijfers stijgen en de winkelier een aantrekkelijke marge krijgt.
| Kleur: | Roze/Roze |
|---|---|
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 2 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 12 cm |
| Breedte: | 9 cm |
| Hoogte: | 29 cm |
| Gewicht BK: | 0.97 kg |
| Gewicht BK: | 5.81 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | N053 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.












