Productnummer:10054471EAN:4007698055677
Displaystandaard hart met metalen kaarsenhouder op mangohouten voet zilver, bruin (B/H/D) 35x51x10cm
| BK / BK: | 1 / 4 |
|---|---|
| VE: | 1 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 31/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De stijlvolle hart displaystandaard (35x51x10 cm) combineert duurzaam metaal met elegant mangohout. Ideaal voor winkeliers en ontwerpers, biedt het veelzijdige toepassingen in de winkel of decoromgeving en verhoogt het verkooppotentieel en de klanttevredenheid met zijn aantrekkelijke ontwerp.
| Akzentfarbe: | Silber |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Metall |
| Hauptfarbe: | Silber |
| Hauptmaterial: | Metall |
| Kleur: | Zilver |
| Materiaal: | Metaal |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| Verpakkingseenheden: | 1 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 10 cm |
| Breedte: | 35 cm |
| Hoogte: | 51 cm |
| Gewicht BK: | 2.7 kg |
| Gewicht BK: | 10.8 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W082/H018 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









