Productnummer:10042088EAN:4007698636708
Hanger Honingraat konijn van papier/karton groen (B/H/D) 6x10x6cm
| BK / BK: | 12 / 144 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Het groene honingraatontwerp van duurzaam papier/karton voegt een grillige charme toe aan lentedecoraties. Het compacte formaat en de unieke uitstraling zijn ideaal voor boetieks en cadeauwinkels en vergroten de veelzijdigheid voor de detailhandel en de interesse van de consument. Perfect om seizoenscollecties te versterken en de winstgevendheid van het schap te maximaliseren.
| Kleur: | Groen |
|---|---|
| Materiaal: | Papier/karton |
| Seizoen: | Pasen |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 144 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 6 cm |
| Breedte: | 6 cm |
| Hoogte: | 10 cm |
| Gewicht BK: | 0.17 kg |
| Gewicht BK: | 2.02 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | O015 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.












