Productnummer:10040107EAN:4007698587833
Decoratieve kerstboom van glas, rood (B/H/D) 14x23x14cm
| BK / BK: | 1 / 8 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De rode glazen kerstboom (14x23x14cm) maakt indruk met zijn duurzame, hoogwaardige afwerking. Hij is perfect om displays of interieurs aantrekkelijker te maken en biedt detailhandelaars en interieurontwerpers veelzijdige decoratiemogelijkheden, verhoogt de interesse van klanten en ondersteunt een betere marge. Ideaal voor professionele omgevingen.
| Akzentfarbe: | Rot |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Glas |
| Hauptfarbe: | Rot |
| Hauptmaterial: | Glas |
| Kleur: | Red |
| Materiaal: | Glas |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 8 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 14 cm |
| Breedte: | 14 cm |
| Hoogte: | 23 cm |
| Gewicht BK: | 0.65 kg |
| Gewicht BK: | 3.88 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W094, W452, W518 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










