Productnummer:10042495EAN:4007698648213
Citroen keramiek theepot geel (B/H/D) 20x16x12cm
| BK / BK: | 1 / 8 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De gele keramische theepot "Lemon" combineert duurzaamheid met een opvallend ontwerp, ideaal voor retailers en interieurontwerpers. Hij biedt winstgevende presentatiemogelijkheden in winkelruimtes of cateringruimten en past bij elke stijlvolle inrichting. De hoogwaardige afwerking voldoet moeiteloos aan commerciële eisen.
| Akzentfarbe: | Gelb |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Hauptfarbe: | Gelb |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Kleur: | Geel |
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 8 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 12.5 cm |
| Breedte: | 20 cm |
| Hoogte: | 16 cm |
| Gewicht BK: | 0.61 kg |
| Gewicht BK: | 4.85 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | N004 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











