Productnummer:10032237EAN:4007698368104
Boothuisje van hout/metaal blauw (B/H/D) 16x25x6cm
| BK / BK: | 2 / 36 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Het houten en metalen boothuis combineert een robuust ontwerp met maritieme esthetiek. Het is ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers en biedt decoratieve flexibiliteit in de commerciële sector. Duurzame materialen garanderen hoge marges en waardevolle, klantattractieve presentaties. Afmetingen: 16x25x6cm.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Blauw |
| BK hoeveelheid: | 2 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 6 cm |
| Breedte: | 16 cm |
| Hoogte: | 25 cm |
| Gewicht BK: | 0.64 kg |
| Gewicht BK: | 11.48 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | A011 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










