Productnummer:10044979EAN:4007698717810
Boeket tulpen met 7 plastic tulpen, oranje (H) 44cm
| BK / BK: | 12 / 48 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Uitverkocht voor het huidige seizoen.
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Verfraai je winkelruimte met ons duurzame tulpenboeket op kunststofbasis. Het is perfect voor detailhandelaren en ontwerpers en biedt een kleurrijke, onderhoudsarme decoratie in een commerciële omgeving. Ontworpen voor een winstgevende display en veelzijdig gebruik.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Oranje |
| Materiaal: | Plastic |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 10 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Hoogte: | 44 cm |
| Gewicht BK: | 3.56 kg |
| Gewicht BK: | 14.26 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











