Productnummer:10034188EAN:4007698416553
Boeddha hoofd gemaakt van poly wit (B/H/D) 16x33x12cm
| BK / BK: | 1 / 8 |
|---|---|
| VE: | 3 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Het boeddhakopje van polywit maakt indruk door de hoogwaardige afwerking en het duurzame materiaal. Ideaal voor ontwerpers en winkeliers die stijlvolle accenten willen zetten. Perfect voor etalagedecoraties en als veelzijdig designelement in commerciële omgevingen. Garandeert hoge marges en blijft tijdloos.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Poly |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 8 |
| Verpakkingseenheden: | 3 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 9 cm |
| Breedte: | 12 cm |
| Hoogte: | 17 cm |
| Gewicht BK: | 1 kg |
| Gewicht BK: | 8 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | A040 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









