Productnummer:10031805EAN:4007698356200
Bloemenplug windmolen met bloemen/ lieveheersbeestje decor gemaakt van hout/kunststof, 6-voudig, kleurrijk (B/H/D) 9x27x5cm
| BK / BK: | 24 / 96 |
|---|---|
| VE: | 24 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Voeg levendige charme toe aan je buitenpresentaties met deze kleurrijke bloemenpinwielen versierd met lieveheersbeestjes. Deze opvallende accenten zijn gemaakt van duurzaam hout/kunststof en zijn ideaal voor tuincentra en cadeauwinkels. Met een hoog margepotentieel en de mogelijkheid om ze te etaleren, trekken ze designbewuste shoppers aan die op zoek zijn naar speelse en toch stevige decoratieopties.
| Akzentmaterial: | Holz |
|---|---|
| Hauptmaterial: | Holz |
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Hout |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| BK hoeveelheid: | 96 |
| Verpakkingseenheden: | 24 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 5 cm |
| Breedte: | 9 cm |
| Hoogte: | 27 cm |
| Gewicht BK: | 0.58 kg |
| Gewicht BK: | 0.77 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | O072 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









